Dzień Edukacji Narodowej

0
217

13 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej i spotkanie z emerytowanymi nauczycielami, którzy pracowali w szkołach i w przedszkolu na terenie Poręby.Na uroczystość przybyli burmistrz miasta Ryszard Spyra, wiceprzewodniczący Rady Miasta Grzegorz Gąska, skarbnik miasta Joanna Mucha, główny specjalista ds. oświaty Ewa Grzesiak i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Karolina Ostrowska.

To dzień szczególny, tak jak i troska samorządu lokalnego o stan oświaty w naszym mieście. Priorytetem dla nas jako władz samorządowych jest oświata na wysokim poziomie. Dotyczy to zarówno procesów kształcenia, jak i infrastruktury technicznej – powiedział na wstępie burmistrz Ryszard Spyra.Dzień ten był okazją do szczególnych podziękowań dla wszystkich pracowników oświaty w mieście. Nagrody od burmistrza miasta otrzymali Iwona Muskalska, Aneta Sulińska, Anna Kwapisz- Pańczyk i Arkadiusza Pompka.

Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz osobiste zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych na rzecz poprawienia warunków funkcjonowania szkoły dyrektorzy placówek edukacyjnych nagrodzili Martę Wilczyńską, Urszulę Urbańczyk, Magdalenę Mysur, Dorotę Kiliańską, Joannę Berżowską, Halinę Przystalską, Katarzynę Janeczek-Sęk, Arkadiusza Wojdyłę, Annę Kwapisz- Pańczyk, Beatę Cichecką, Martę Gocyła, Ilonę Witkowską, Annę Klich, Sylwię Jaworską-Szczech, Elżbietę Wystrychowską, Katarzynę Kucia, Katarzynę Kułach-Weselską i Agnieszkę Kurzak.W części artystycznej wystąpił zespół „Retro” z Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię