Duży upust na wynajem żłobka. Kto chętny?

0
143

Warto, bo z początkowej kwoty ponad 9 700 zł , budynek po byłej szkole podstawowej, wynająć można teraz za około 1000 zł. – Czekamy na oferty – zachęca burmistrz Ryszard Spyra.

Budynek główny o powierzchni użytkowej niemal 600 metrów kwadratowych, budynek gospodarczy z kotłownią o łącznej powierzchni ponad 110 metrów kwadratowych i działka z urządzonym już placem zabaw. Wszystko za około tysiąc złotych miesięcznie. Warunek jest jeden: dzierżawca prowadzić ma tutaj żłobek.

W trzykondygnacyjnym budynku przy ul. Gen. Jerzego Ziętka 44 – o którym mowa – działała wcześniej Szkoła Podstawowa nr 3 w Porębie. Lokal ma zatem niezbędną infrastrukturę do prowadzenia działalności oświatowej. Jest dobrze zlokalizowany, ogrodzony, w dobrym stanie. – Potrzebuje tylko nowego gospodarza – zaznacza Ryszard Spyra, burmistrz Poręby. Dodaje, że rodziców chętnych, by zostawić tu swoją pociechę z pewnością nie zabraknie.

Dobrą motywacją dla przyszłego najemcy może być fakt, że urząd miasta właśnie obniżył czynsz na dzierżawę. Z nieco ponad 9 700 zł, na ok. 1000 zł. Umowa dzierżawy dotyczy okresu 10 lat.Szczegółowe informacje uzyskać można osobiście – w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ul. Dworcowa 1, pokój 5 lub pod numerem telefonu 32 677 12 03.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię