Drodzy Maturzyści!

0
248

Właśnie przystępujecie do najważniejszego w Waszym dotychczasowym życiu „Egzaminu Dojrzałości”. Jego wynik będzie miał wpływ na Wasze losy, ponieważ od niego zależeć będzie, czy podejmiecie wymarzone studia, znajdziecie dobrą pracę. Wykorzystajcie mądrze zdobytą w szkole wiedzę i wykażcie się swoimi umiejętnościami.

Życzę Wam sukcesu podczas zdawania matury, jak najmniej stresu i smutku, jak najwięcej uśmiechu satysfakcji, aby to symboliczne wejście w dorosłość było przez całe Wasze późniejsze życie wyłącznie miłym wspomnieniem. Przed Wami kilka dni sporego wysiłku, a po nim zasłużone wakacje. Potem dalsza nauka na wyższych uczelniach i podejmowanie pierwszych poważnych prac zawodowych.

Wstępujecie powoli w kolejne etapy życia. Podejdźcie do nich z powagą i odpowiedzialnością, abyście w przyszłości byli zadowoleni z podjętych teraz decyzji. Nie zapominajcie jednak, że jesteście młodzi, a ten zaczynający się nowy etap to wciąż czas wspaniałej młodości. Może właśnie teraz najciekawszej i najszczęśliwszej.

Życzę Wam zatem, abyście oprócz zdania matury i dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej mogli cieszyć się wspaniałym zdrowiem, licznymi sukcesami i prawdziwymi przyjaciółmi, a problemy i kłopoty omijały Was jak najdłużej. Pamiętajcie, że dopiero teraz świat odkryje przed Wami wszystkie swoje barwy. Poznawajcie go i uczcie się szacunku dla tego co Was w nim otacza, a w szczególności dla napotykanych na  życiowej drodze ludzi.

Powodzenia!
Burmistrz Miasta Poręba 
 Ryszard Spyra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię