Długa kolejka do kasy. Przepraszamy za utrudnienia

0
437
remont Urzędu Miasta

W środę do kasy w Urzędzie Miasta w Porębie ustawiła się długa kolejka. Urzędnicy ubolewają, że mieszkańcy musieli czekać. – Wszystko przez remont – wyjaśnia magistrat.

Tzw. Pałacyk, czyli zabytkowy budynek, gdzie swoją siedzibę ma Urząd Miasta w Porębie, od kilku miesięcy jest w remoncie. – Koniecznym – podkreśla Ryszard Spyra, burmistrz miasta. Tłumaczy: – Otrzymaliśmy zalecenia od inspektora budowlanego dotyczące kwestii przeciwpożarowych. Nakazano nam m.in. usunąć drewniane panele w budynku -.

Remont prowadzony tak, by nie powodować dodatkowych utrudnień
Skutki pracy ekipy budowlanej już można zobaczyć. Jest nowy hol, wyremontowano korytarze, część wydziałów, wymieniono stare, wadliwe instalacje. Remont wciąż jednak trwa i choć – jak zapewniają porębscy urzędnicy – prowadzony jest w taki sposób, by jak najmniej przeszkadzać petentom, pewnych utrudnień po prostu nie ma się uniknąć.

Wpłat można dokonać także przez internet. Bez wychodzenia z domu
Przez trzy dni – w związku z remontem – nie funkcjonowała kasa urzędu. Skutek był taki, że tuż po jej otwarciu, do okienka ustawiła się długa kolejka. – Przepraszamy za uciążliwości i fakt, że trzeba było poczekać. Remont kasy, również ze względu na bezpieczeństwo i wygodę petentów, był niezbędny – wyjaśnia Urząd Miasta w Porębie. Władze miasta jednocześnie przypominają, że wpłat dokonywać można w banku i przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zaznaczamy również, że od 1 lutego 2018 roku obowiązują nowe rachunki bankowe Urzędu Miasta Poręba. Podajemy je poniżej:

Nowe rachunki bankowe Urzędu Miasta Poręba

  • Podatki i opłaty lokalne, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, odpady komunalne, opłata skarbowa, koncesje alkoholowe
    nr konta 02 8437 0002 0130 0910 7056 0001
  • Opłaty wynikające z umów na najem lokalu komunalnego (w tym: czynsz, śmieci, CO, energia, woda)
    nr konta: 72 8437 0002 0130 0910 7056 0002

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię