Czerwona róża dla nauczyciela

0
955
Czerwona róża dla nauczyciela

W taki sposób podziękował naszym pedagogom burmistrz Poręby Ryszard Spyra. W Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej.

Ich praca nie należy do najłatwiejszych. Nic dziwnego, w końcu odpowiadają nie tylko za wykształcenie naszych pociech, ale także ich kulturę osobistą, moralność czy otwartość na świat. Nauczyciele, bo o nich tutaj mowa, zaraz po rodzicach czy opiekunach wychowują nasze dzieci. Należą im się za to słowa uznania.

Takimi właśnie słowami obdarzył nauczycieli z porębskich szkół i przedszkola burmistrz Ryszard Spyra. Podczas tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które tradycyjnie już odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury, burmistrz wręczył paniom symboliczne czerwone róże.

Nie zabrakło także nagród finansowych. Za wzorcową pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców otrzymali je dyrektorzy i wicedyrektorzy z porębskich placówek oświatowych: Iwona Muskalska, Małgorzata Dychus, Agnieszka Andrzejewska, Katarzyna Janeczek-Sęk, Agnieszka Ślusarczyk-Rok, Beata Cichecka oraz Arkadiusz Pompka.

Na scenie w MOK wystąpiły panie z zespołu „Retro”. Porębskim nauczycielom raz jeszcze dziękujemy i życzymy zadowolenia z pracy zawodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię