Chcesz zapisać dziecko do pierwszej klasy? Powinieneś tu być!

0
179

Jak wyglądają salki lekcyjne, jak sala gimnastyczna, a jak niedawno odświeżane pracownie np. do nauki języków obcych? Takie pytania zadają sobie i przyszli uczniowie klas pierwszych, i ich rodzice. By odpowiedzieć na niej najpełniej, SP nr 1 w Porębie zaprasza na Dzień Otwarty!

Jeśli przed Wami ten niełatwy przecież krok na ścieżce edukacyjnej, powinniście się tu zjawić! 

17 lutego b.r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Porębie organizuje swój Dzień Otwarty. W godzinach dogodnych dla każdego zapracowanego rodzica – od 17 do 19. W programie znalazło się wiele atrakcji, ale też zwiedzanie placówki.

Maluch też może być programistą!

Na początek Dnia Otwartego w SP nr 1 w Porębie, rodzice będą mieli okazję spotkać się z dyrekcją szkoły. – Zaprezentujemy naszą ofertę edukacyjną, opowiemy o bazie szkolnej, oprowadzimy po naszej placówce – zaprasza grono pedagogiczne z SP nr 1. 

Drugą część Dnia Otwartego zarezerwowano na atrakcje. Wśród nich znalazły się m.in. doświadczenia przyrodnicze w sali chemiczno-fizycznej, school is cool w sali językowej, programowanie dla dzieci w sali informatycznej, prezentacja wirtualnego podręcznika w sali edukacji wczesnoszkolnej oraz akcja sportowa: „mali sportowcy”, oczywiście w szkolnej hali sportowej. Atrakcje przewidziane są do godz 19. 

Skąd wziąć wniosek?

Szkoła zaznacza, że rozpoczęła już rekrutację do klas pierwszych. Rodzice zainteresowani posłaniem swojej pociechy lub pociech do tej właśnie placówki, powinni pobrać odpowiedni wniosek, a następnie złożyć go w sekretariacie placówki do 21 lutego b.r. 

Skąd go wziąć? – Wnioski do pobrania są w sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem strony internetowej www.sp1poreba.pl.

Grafika źródło: http://sp1poreba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię