To była wyjątkowa sesja Rady Miasta Poręba

0
1165
To była wyjątkowa sesja Rady Miasta Poręba

Odbyła się w miniony poniedziałek, w wyjątkowo podniosłej atmosferze i murach Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Była ostatnią sesją Rady Miasta Poręba w tej kadencji.

Piętnastu radnych z Poręby przez ostatnie cztery lata służyło mieszkańcom i dobru miasta. Czas biegnie jednak nieubłaganie i ich praca w radzie właśnie dobiegła końca. Część naszych radnych zdecydowała się przystąpić do październikowych wyborów i kontynuować swoje zadania, niemniej jednak wszystkim za ostatnią kadencję należą się podziękowania.

Porębscy radni usłyszeli je w miniony poniedziałek z ust burmistrza Ryszarda Spyry. Włodarz naszego miasta dziękował za pracę za rzecz gminy i starania mające na celu jej rozwój. Na ręce przewodniczącej rady miasta – radnej Urszuli Milki – złożył bukiet kwiatów.

Głos na tej wyjątkowej, uroczystej, przede wszystkim zaś – ostatniej w tej kadencji sesji, poza panem burmistrzem Spyrą i przewodniczącą Urszulą Milką zabrała także Agnieszka Radwan, radna z klubu „Jedność i Przyszłość” i radny Gabriel Zieliński.

Wszystkim radnym za ich starania raz jeszcze dziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię