Akcja się Wam spodobała. Sadzonki znów będzie można odebrać

0
341
Sadzonki znów będzie można odebrać

Trwa tylko jeden dzień. Przynajmniej w teorii, bo władze miasta zdecydowały, że w Porębie odbędzie się Dzień Ziemi BIS. To reakcja na akcję wymiany śmieci na sadzonki. – Będzie powtórka akcji – zapraszają urzędnicy.

Odbyła się w miniony piątek. Przyciągnęła młodszych i starszych. Ale to nie koniec. Wspólna ekologiczna akcja Urzędu Miasta w Porębie, Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zostanie powtórzona!

Sadzonki, balony, uśmiechy na twarzach
Powód jest prosty. Jak zaznacza Urząd Miasta w Porębie, mieszkańcy chętnie wymieniali worki z posegregowanymi śmieciami na sadzonki. Dzięki uprzejmości Centrum Ogrodniczego Daglezja, do wyboru były m.in. pachnące surfinie i begonie. Maluchy w prezencie dostać mogły jeszcze kolorowe balony. – I chyba nikt nie odchodził stąd bez uśmiechu na twarzy – zaznaczają organizatorzy przedsięwzięcia.

Dzień na BIS już w piątek
Duże zainteresowanie mieszkańców skłoniło urzędników po powtórzenia akcji. W ramach drugiego już w naszym mieście Dnia Ziemi, na terenie Biura Obsługi Klienta w MPWiK (przy ul. Chopina 3) znów oddać będzie można plastik, szkło albo papier. W zamian odebrać zieloną sadzonkę. Na Dzień Ziemi BIS zapraszamy w piątek, 27 kwietnia, w godzinach od 9 do 11.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię